Galvenā

Reģistrācija

Ieiet
Svētdiena, 19.05.2024, 12:24
Sveicināti Viesi | RSS
[ Pēdējās izmaiņas forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēt · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Forums » Sacensības » Citur » Lama vs Lamfs
Lama vs Lamfs
wilnisDatums: Pirmdiena, 24.11.2008, 16:02 | Ziņojumi # 1
Kluba batja
Grupa: Administratori
Ziņojumi: 110
Reputācija: 1
Statuss: Patreiz nav uz vietas
smile tatad parunasim ar ko kurš labaks utt.

kTm :)
 
AgrisDatums: Trešdiena, 08.04.2009, 08:25 | Ziņojumi # 2
Ierindnieks
Grupa: Uzticamie
Ziņojumi: 4
Reputācija: 0
Statuss: Patreiz nav uz vietas
Sveiki. Es labprāt badiskutētu kurš ir labāks. Esmu pamēģinājis gan vienu, gan otru. Es personīgi domāju ka labāks ir Latvijas Kauss (protams visu cieņu LAMA, negribu teikt neko sliktu)

daži LAMSF plusi salīdzinot ar LAMA, pirmais, kas nāk prātā smile
1.ir konkrēta dienaskārtība cikos kādas klases startē
2.tā kā sportistu ir daudz un dažādi, klašu ir ļoti daudz, sacensības tiek rīkotas divās dienās, sadalot klases pa dienām - attiecīgi nav iespējama situācija ka pēdējie braucieni tiek saīsināti vai atcelti tikai tāpēc ka paliek jau tumšs:) - tas visvairāk uz kvadriem attiecas , jo tie startē pedējie.
3.nav ilgi jāgaida rezultāti, vēlākais nākamajā dienā tie apskatāmi mylaps.com
4.manuprāt Latvijas Kausa sacensības kopumā tiek rīkotas labākās, labāk sagatavotās trasēs, starti ir ar barjeru, trases laista lai nebūtu putekļu, licencēti un pieredzējuši tiesneši, medicīniskā palīdzība utt.
5.LAMSF sportistiem nav nekādu aizliegumu startēt jebkurās citās sacensībās (kā LAMA , piemēram)

dalības maksa ir tāda pati kā LAMA - 15 lati, tajos iekļauta arī maksa par transponderu.

p.s. esmu LAMSF motokrosa komisijā par kvadriem atbildīgais, tāpēc labprāt gribētu dzirdēt kas LAMSF gonkās Jūsuprāt ir slikti.


www.msport.lv
agris@neija.lv
 
GuntarsDatums: Trešdiena, 08.04.2009, 10:36 | Ziņojumi # 3
Litenes motoklubs
Grupa: Uzticamie
Ziņojumi: 71
Reputācija: 1
Statuss: Patreiz nav uz vietas
Pag pag!!!
Vai tik tas nav tas pats slavenais Agris Neija!!!! cry ???????????????????????

Добавлено (08.04.2009, 10:36)
---------------------------------------------
Nu bet janu par diskusiju,tad man arī ir savs viedoklis.
Agris uzskaitija plusus,taču ir arī mīnusi,un tās ir izmaksas.
Licenžu summas.
Apdrošināšana pret negadijumiem.
Vēl pie licenžu saņemšanas,ja nav klubs un brauc privāti,vispār kosmoss sanāk.
Pie dakteriem arī jāiet,un tur tik viss sākas vizīte vien jau $$$,tad tas gudrinieks atrod tādu vainu kad p...c tev koka mētelis būs pēc neilga laika,bet tu krosā vēl gribi braukt!!!????Tur atkal piķo wacko Starp citu,visi zin Mairi Levanu vairāk kārtējo Latvijas čempi solo močos,viņš kādā intervijā pats atzinās,kad ar tādu veselību kādu viņš brauca pādējos gadus,neviens ārsts viņam nebūtu devis rezolūciju sad taču neskatoties uz to viņš brauca visiem pa priekšu,un varu saderēt,kad tagad būtu tas pats,vnk ar pliku roku nepaņemams..nu tas tā Bambuča.Ar to domāju kad tie ārsti ir lieki. angry
Par braucienu ilgumu es neteikšu neko,taču tur arī vajadzēja citādu shēmu,ja Latvijas ČP nu tad attiecigais ilgums,ja kauss tas īsāks...kaut kā tā..
Vēl ir tāda parādība kā numuri,nu man tika no Amerikas onkuļa numura plāksne # 901 feinu nakļeiku,kas pāris gadus kalpo,un mainīt negrasos,par to ir jāpiķo ja gribu braukt ar viņu,kāpēc nevar vnk starpsezonā pieteikt,lai kādam citam nav,vnk par freju?????Lamā to var sad Protams nav runa par top 10 vai top 30 braucēju izcīnītajiem numuriem ko izcīnija sezonas garumā....
Vēl ļoti svarīga lieta, vienreizējā licenze(atļauja uz vienu gonku),atkal kosmoss sākas,nu vai nav vienkāršāk teiksim 5ls licenze+15ls starta nauda un apdrošināšana pats pa sevi saprotams???Numuri?! O.K. lai sākas teiksim kaut vai no 500 vai 900 sērijas,vienreiz izņēma cilvēks,to kaut kur piereģistrēja un viss viņš paliek uz visu sezonu,ar tādu nododmu kas varbūt izdomās vēl kādus mačus uzlaist.vēl vienkāršāk,vienreizējo lai paņēmtu ,to teiksim sazinās ar Federāciju,es tāds un tāds būšu tur un tur,iedod numuru,piereģidtrē vai iegrāmato un viss notiek....Es uzzskatu kad tas ir vnk atrisināms un 25 vai 35ls tas to nemaksā... smile
Tieši tāpēc es vēl joprojām neņemu LAMSF licensi....


gun^s76
 
AgrisDatums: Trešdiena, 08.04.2009, 15:43 | Ziņojumi # 4
Ierindnieks
Grupa: Uzticamie
Ziņojumi: 4
Reputācija: 0
Statuss: Patreiz nav uz vietas
nu re:)
reku atbildes, par visu pēc kārtas::
izmaksas. kvadru iesācēju klasē licences cena ir 45 lati, laikam 5 lati vairāk kā LAMA
apdrošināšana pret negadījumiem Lamā taču arī vajadzīga? Otrkārt tas taču ir sportista interesēs lai būtu apdrošināšana, treškārt es savu polisi par 23 ls uz gadu nopirku, nav dārgi.
Klubs arī nav problēma, gandrīz jebkurš klubs Tevi labprāt pieņems bez maksas, ja būsi labs gāzējs vēl kreklu iedos vai citus bonusus.
Pie dakteriem nav jāiet (nevajag ne sporta ārstu, ne neirologu), vajag pie ģimenes ārsta aiziet lai uz licences anketas savu zīmogu uzspiež, manuprāt vienkārši:)
Braucienu ilgums kvadri iesācēju klasē ir 12 minūtes + 2 apļi (ir taču ok?) , openos 20min + 2 apļi
par speciālo numuru maksām šogad jautājums vairs nevar tikt mainīts, jo daudzi jau ir savus numurus nopirkuši. Uz nākamo sezonu domāju ka maksa tiks būtiski samazināta.
Par vienreizējām licencēm vēl precizēšu, nezinu cik tā maksā:)

Palielam Tavus pieņēmumus esmu atspēkojis?


www.msport.lv
agris@neija.lv
 
GuntarsDatums: Trešdiena, 08.04.2009, 17:08 | Ziņojumi # 5
Litenes motoklubs
Grupa: Uzticamie
Ziņojumi: 71
Reputācija: 1
Statuss: Patreiz nav uz vietas
To Agrim!
Gandrīz vai,
Agris-Klubs arī nav problēma, gandrīz jebkurš klubs Tevi labprāt pieņems bez maksas, ja būsi labs gāzējs vēl kreklu iedos vai citus bonusus.
Tur jau tā lieta,ja esi normāls gāzējs,ja es esmu iesācējs,kurš klubs mani ņems bez maksas,bez kluba maksa ikgadējā un vēl arī biedra nauda,kaut kāda,krekls arī maksā ap 25lvl,tas tā provizoriski....
Par dakteri tas gan jau ir solis uz priekšu smile Bet par numuriem un vienreizējo licensi????
Agri!! Tu man kā Boņuks Boņukam pasaki,kut tu pirki veselības apdrošināšanu,pa 23lvl??? cool
Paldies,par diskusiju,nevis spamu smile


gun^s76
 
AgrisDatums: Trešdiena, 08.04.2009, 19:07 | Ziņojumi # 6
Ierindnieks
Grupa: Uzticamie
Ziņojumi: 4
Reputācija: 0
Statuss: Patreiz nav uz vietas
Piemēram "Motosports", cik zinu vēl nevienam nav atteicis. Klubam neko nemaksā tas ka ir par kādu braucēju vairāk. Labs gāzējs vai slikts, nav nozīmes. Klubam tikai par labu nāk ja ir vairāk braucēju. Neesmu dzirdējis ka kāds kādas biedra naudas iekasētu vai tamlīdzīgi.
Krekls Tev taču kaut kāds ir? Ar to arī vari braukt cool .
Noskaidroju ka vienreizējā licence paksā 10 lati. Ja Tavs numurs uz vienreizējās licences ņemšanas brīdi ir brīvs, vari to dabūt. Vēl jo vairāk, tas paliek Tavs līdz sezonas beigām.
Par apdrošināšanu, paskatīšos kas pa kompāniju tā bija.


www.msport.lv
agris@neija.lv
 
GuntarsDatums: Trešdiena, 08.04.2009, 19:32 | Ziņojumi # 7
Litenes motoklubs
Grupa: Uzticamie
Ziņojumi: 71
Reputācija: 1
Statuss: Patreiz nav uz vietas
Agri!!!Kur tu biji visu šo laiku?!Gan Ivo gan Lauris ir man daudz maz pazīstami,būs jāaprunājas. happy
Nu redz šistas jau sakārtojās..Būtu labi kad kādreiz Tu varētu atlaist pie mums,mums būtu daudz par ko parunāties,sākot no ikdienišķām problēmā,un beidzot,kur lētāk dabūt riepas priekš kvadras,vēlam pa freju,kaut vai lietotas,vismaz aizmugurējās biggrin
Jā nav tev viegls amatiņš LAMSF,vismaz tu esi īstajā vietā wink


gun^s76
 
AgrisDatums: Trešdiena, 08.04.2009, 20:37 | Ziņojumi # 8
Ierindnieks
Grupa: Uzticamie
Ziņojumi: 4
Reputācija: 0
Statuss: Patreiz nav uz vietas
gan jau sezonas laikā arī līdz Jums aizlaidīšu cool
Pašreiz komisijā tādu, kas par kvadru tēmu daudz maz būtu lietas kursē un informēti esmu es vienīgais. Un pagaidām, kamēr manā viedoklī ieklausās (ne tikai manā, jo pirms kaut ko teikt es pakonsultējos , sazvanos ar veselu lērumu kvadristu) , kamēr ieklausās, neko grūtu tur nesaskatu biggrin
Pa freiju parasti neko dabūt nevar:)) Ja var , tad kaut ko galīgi sūdīgu:))

A ja nopietni, man ir visādas riepas, gan jaunas, gan lietotas.
Vari apskatīties http://www.msport.lv/komanda/kvadruriepas/


www.msport.lv
agris@neija.lv
 
GuntarsDatums: Otrdiena, 21.04.2009, 10:23 | Ziņojumi # 9
Litenes motoklubs
Grupa: Uzticamie
Ziņojumi: 71
Reputācija: 1
Statuss: Patreiz nav uz vietas
Agrim!
Jau 21.datums,bet par apdrošināšanas kompāniju,kur tu nēmi polisi,par salīdzinoši zemu cenu ziņu jo projām nav! sad Taču uz doto momentu jau ir pusotra kritušā smile


gun^s76
 
Forums » Sacensības » Citur » Lama vs Lamfs
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024